Op. Dr. Özlem Gültekin

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
    5 yasında ilkokula başlayan ilk orta ve lise öğrenimini baba mesleği neden i ile Türkiye nin çeşitli yşehirlerinde tamamalayan Op Dr Özlem Gültekin 1994 yılında 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi nde Tıp eğitimine başlamıştır. 2000 yılında DEÜ nden derece ile mezun olmuştur.Akabinde tıpta uzmanlık sınavı(TUS) nda Türkiye genelinde derece yaparak DEÜ Tıp Fakültesi nde Kadın Hastalıkları ve doğum branşında ihtisasını yaparak çalışmaya başlamıştır.     
    2000-2005 yılları arasında 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında çalıştıktan sonra 2005 te Özel Şifa Hastanesi nde, 2006 -2009 arasında mecburi hizmetini Konya Ereğli Devlet Hastanesi’nde, 2009 - 2010 arasında da Özel Sekiz Eylül Hastanesi’nde çalışmıştır.2010 -2012 yılları arasında İzmir Özel Ege Sağlık Hastanesi’nde staff hekim olarak çalışmıştır

    2012 de Op Dr Özlem Gültekin Kliniği olarak açtığı kliniğini daha sonra “Hayat’ın ÖZ’ü Kliniği “ markasına döndürmüş ve hala Kadın Hastalıkları Doğumun yanı sıra çeşitli estetik uygulamalarında  da yürütüldüğü kliniğinde hizmet vermektedir.Yurtiçi ve yurtdışında olmak üzer e çok sayında kongre ve sempozyuma katılmış olup 2012 yılında Slovenya da Ljubljana unıversıty Hastanesınde Prof Dr Adolf Lukonovic  ile birlikte çeşitli çalışma ve uygulamara katılmış ve eğitim sertifikası almıştır.

    Başta İstanbul’da pek çok ulusal televizyon kanalında olmak üzere Ege Bölgesi’ndede çeşitli tv programlarına  canlı yayın konuğu olarak katılmış olup Youtube tan bu videoları izlerken bilgilenebilirsiniz.
    Renkli bir kişiliğe sahip olan Op Dr Özlem Gültekin büyük bir aşkla yaptığı mesleğinin yanı sıra PPL pilotluk sertifikası almış olup uçak kullanmak hobileri arasındadır. 
Aynı zamanda TUGİAD( Türkiye Genç İş Adamları Derneği) Türkiye Genel Merkez Denetleme Kurulu üyesi olup , TÜGİAD Ege şubesinde halen yönetim kurulu üyesidir.TUGİAD Ege Şubesi Sağlık komisyon başkanlığını yönetmektedir.


ÜYE OLDUĞU DERNEKLER 
TJOD(Türk Jinekoloji ve Obsestri Derneği)
TUGİAD ( Türkiye Genç İş Adamları Derneği) Ege Yönetim Kurulu Üyesi ve Sağlık Komisyonu Başkanı 
İzmir Tabip Odası