Lazerle vajina estetiği


Günümüzde bayanlar, her açıdan dış görünümlerine ve güzelliklerine önem vermekte, her zaman için kendilerini daha mutlu ve rahat hissedebilecekleri cerrahi işlemlerden kaçınmamaktadırlar.

Tüm estetik ameliyatlar içerisinde en hızlı artan operasyonlar 'Vajina estetiği' ameliyatlarıdır. Vajina estetiği operasyonları, genital alan ile ilgili yapılan her türlü ameliyat ve ameliyat dışı prosedürleri içermektedir. Bu yüzden genital estetik ismi ile de anılmaktadır. 

Vajina estetiği ile ilgili tüm ameliyat ve uygulamalar Jinekolog Op. Dr. Özlem Gültekin tarafından yapılmaktadır.
0232 464 94 74 
0533 523 16 43

LAZER İLE CERRAHİ İŞLEMİN FARKI

Lazer ile yapılan operasyonlarda kanama cerrahi operasyonlara göre (çok az) olmakta dolayısı ile daha az dikiş konulmakta ve kesinlikle operasyon sonrası ameliyat yerinde iz kalmamaktadır.  Dünyadaki en gelişmiş teknolojik sistem olan Fotona SP Dynamis  cihazımız ile operasyonları başarı ile gerçekleştirmekteyiz.

GENİTAL ESTETİK FİYATLARI

Hekimlerin, klinik ve hastanelerin rekabet kurumunun kuralları gereği fiyat bildirmesi önlenmiştir. Bu konuda kuralara uymayanlara çok ciddi cezalar uygulanmaktadır. Türk Tabipler Birliğini de gerek yazılı medya gerekse de görsel medya yolu ile doktorların reklam yapmasını yasaklamıştır. Ancak web sitemizdeki telefon numaralari ile sitemizden fiyatlarimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz
0232 464 94 74 
0533 523 16 43